Bratislavský kraj

Mená kandidátiek a kandidátov Progresívneho Slovenska s ich programom do komunálnych volieb 2022 postupne pridávame.

Kandidáti a kandidátky na primátorov, starostov a starostky

Matej Vagač
Matej Vagač
Peter Kmeť
Peter Kmeť
Viliam Páleník
Viliam Páleník

Kandidáti a kandidátky do župných zastupiteľstiev

Lucia Plaváková
Lucia Plaváková
Michal Sabo
Michal Sabo
Milan Polešenský
Milan Polešenský
Natália Nash
Natália Nash
Ondrej Prostredník
Ondrej Prostredník
Pavol Troiak
Pavol Troiak
Simona Petrík
Simona Petrík

Kandidáti a kandidátky do mestských zastupiteľstiev

Adam Sárlos
Adam Sárlos
Dana Kleinert
Dana Kleinert
Dávid Dej
Dávid Dej
Iveta Barková
Iveta Barková
Ján Pullman
Ján Pullman
Jana Némethová
Jana Némethová
Janka Zácsiková
Janka Zácsiková
Katarína Gerbranda Vydrová
Katarína Gerbranda Vydrová
Lucia Krutá
Lucia Krutá
Lucia Plaváková
Lucia Plaváková
Marcel Mikulec
Marcel Mikulec
Marek Gabonay
Marek Gabonay
Martina Bollová
Martina Bollová
Martina Petrušková
Martina Petrušková
Matej Vagač
Matej Vagač
Matúš Homáček
Matúš Homáček
Matúš Vittek
Matúš Vittek
Michaela Pánisová Ležáková
Michaela Pánisová Ležáková
Michal Krajčovič
Michal Krajčovič
Michal Sabo
Michal Sabo
Ondrej Prostredník
Ondrej Prostredník
Peter Kmeť
Peter Kmeť
Rastislav Kysel
Rastislav Kysel
Roland Šmihel
Roland Šmihel
Samuel Rybár
Samuel Rybár
Simona Petrík
Simona Petrík
Tamara Stohlová
Tamara Stohlová
Veronika Veslárová
Veronika Veslárová

Kandidáti a kandidátky do miestnych a obecných zastupiteľstiev

Adam Pekár
Adam Pekár
Adam Sárlos
Adam Sárlos
Andrej Jaroš
Andrej Jaroš
Anna Beláková
Anna Beláková
Anna Dojčánová
Anna Dojčánová
Dana Kleinert
Dana Kleinert
Dávid Kostlán
Dávid Kostlán
David Staruch
David Staruch
Erik Illéš
Erik Illéš
Gréta Gregorová
Gréta Gregorová
Jana Hochel
Jana Hochel
Jozef Bodlák
Jozef Bodlák
Jozef Hudák
Jozef Hudák
Juraj Mikulášek
Juraj Mikulášek
Juraj Valocsay
Juraj Valocsay
Katarína Nádaská
Katarína Nádaská
Ladislav Točka
Ladislav Točka
Lenka Hlavačová
Lenka Hlavačová
Ľuboš Ďubek
Ľuboš Ďubek
Marcel Duda
Marcel Duda
Marek Tydor
Marek Tydor
Marián Mališ
Marián Mališ
Maroš Dulaj
Maroš Dulaj
Martina Kolláriková
Martina Kolláriková
Matej Beňuška
Matej Beňuška
Matej Vagač
Matej Vagač
Michal Páleník
Michal Páleník
Michal Sabo
Michal Sabo
Michal Sládek
Michal Sládek
Milan Polešenský
Milan Polešenský
Miroslav Antal
Miroslav Antal
Miroslav Kocúr
Miroslav Kocúr
Pavol Hupka
Pavol Hupka
Pavol Troiak
Pavol Troiak
Peter Dilik
Peter Dilik
Peter Kolega
Peter Kolega
Peter Král
Peter Král
Peter Lošonský
Peter Lošonský
Peter Matula
Peter Matula
Peter Strakuš
Peter Strakuš
Róbert Eisner
Róbert Eisner
Róbert Grega
Róbert Grega
Róbert Kalmár
Róbert Kalmár
Šimon Lukáčik
Šimon Lukáčik
Simona Petrík
Simona Petrík
Stanislav Maar
Stanislav Maar
Tamara Stohlová
Tamara Stohlová
Tomáš Halász
Tomáš Halász
Valter Makovský
Valter Makovský
Vanda Prikler
Vanda Prikler
Veronika Veslárová
Veronika Veslárová
Viliam Páleník
Viliam Páleník
Vladimír Mokráň
Vladimír Mokráň
Bratislavský kraj Trnavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Žilinský kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj