Jana Hochel | dasato.sk
Jana Hochel

Jana Hochel

Rovinka

 

Volám sa Jana Hochel a mám 24 rokov. Vyrastala som v Dunajskej Lužnej a s manželom sme si vybrali Rovinku pre našu budúcu rodinu. Uvedomujeme si, že obecná infraštruktúra je nepostačujú pre rodiny a zároveň nereflektuje ani potreby starších. Preto by som sa rada uchádzala o Vašu dôveru na miesto poslankyne. 

 

Vyštudovala som právo a ekonómiu na University of Cambridge (Land Economy). Počas štúdia som napísala prácu zameranú na rozvoj verejného priestranstva a architektonické dedičstva Slovenska. V Rovinke už bolo veľa postaveného ale nie je tajomstvo, že sa ešte stavať bude, preto je dôležité aby samospráva od developerov požadovala prvotriedne priestory pre ľudí. Máme ešte poslednú príležitosť zaistiť aby sa naše deti nemuseli hrať na betónových cestách pri vysokých múroch a chodili do škôlok a škôl do iných obcí. Vízia prázdneho betónového priestoru neumožňuje ani možnosti na aktívny a príjemný život na staré kolená.

 

Tri roky som aktívne spolupracovala s Magistrátom mesta Bratislava. Mám skúsenosti s písanim a implementáciou Európskych projektov v SR v hodnote 30,000 EUR ale verím, že pre Rovinku získame omnoho viac. V súčasnosti pracujem ako Biznis Analytik pre HB Reavis, kde skúmam ako sú ľudia spokojní v našich budovách. Mojou zodpovednosťou je navrhovať a implementovať nové procesy pre novozaloženú investičnú správcovskú spoločnosť, aby naše budovy zostali relevantné aj do budúcnosti. Verím, že takýto pohľad potrebuje aj Rovinka.

 

Rovinka si zaslúži viac, dá sa to!