Katarína Gerbranda Vydrová | dasato.sk
Katarína Gerbranda Vydrová

Katarína Gerbranda Vydrová

Senec

 

Volám sa Katarína Gerbranda Vydrová, mnohí ma skôr poznáte pod dievčenským priezviskom Sedláková.

 

Pracovala som v korporátnom sektore a neskôr si založila vlastnú agentúru, ktorá pomáha umierajúcim a ich rodinám v kritických situáciách. Zároveň pracujem v programe, ktorý spája dobrovoľníkov s deťmi z Centier pre deti a rodinu a aktívne sa angažujem v podpore ukrajinských rodín. Mám skúsenosti aj so spoluprácou s mimovládnymi organizáciami zameranými na pomoc talentovaným rómskym deťom, ako aj nevyliečiteľne chorým deťom.

 

Inšpirácie v tom, ako má fungovať moderné mesto a jeho služby obyvateľom, som našla v čase strávenom v Amsterdame. Mojím cieľom je podpora spoločenských tém ako duševné zdravie, seniori a mládež. Vnímam, že Senci v rámci kultúrnych a spoločenských aktivít chýbajú aktivity pre seniorov a mladých ľudí 15+, ktorí dôsledkom toho trpia psychickými problémami, závislosťami a v produktívnom veku toto mesto opúšťajú.

 

Verím, že Senec má potenciál stať sa moderným miestom na bývanie, ako aj atraktívnym kultúrnym centrom. Za nevyhnutné považujem zmeny v infraštruktúre, sociálnej oblasti a podpore inovatívnych projektov.

Napíšte mi