Prešovský kraj

Mená kandidátiek a kandidátov Progresívneho Slovenska s ich programom do komunálnych volieb 2022 postupne pridávame.

Kandidáti a kandidátky na primátorov, starostov a starostky

Anton Mikloš
Anton Mikloš
Ivan Lowringer
Ivan Lowringer
Matúš Durkáč
Matúš Durkáč
Michal Ivančo
Michal Ivančo

Kandidáti a kandidátky do župných zastupiteľstiev

Dávid Šingovský
Dávid Šingovský
Elena Cinová
Elena Cinová
Janette Langová
Janette Langová
Jozef Ľos-Božik
Jozef Ľos-Božik
Ľubomír Beca
Ľubomír Beca
Martin Sisák
Martin Sisák
Michal Ivančo
Michal Ivančo
Peter Višňovský
Peter Višňovský
Richard Dubovický
Richard Dubovický

Kandidáti a kandidátky do mestských zastupiteľstiev

Daniel Bača
Daniel Bača
Dávid Šingovský
Dávid Šingovský
Denisa Holečková
Denisa Holečková
Elena Cinová
Elena Cinová
Jakub Jochman
Jakub Jochman
Ján Mihalík
Ján Mihalík
Janette Langová
Janette Langová
Jaroslav Bella
Jaroslav Bella
Jozef Ľos-Božik
Jozef Ľos-Božik
Ľubomír Beca
Ľubomír Beca
Martin Ruščanský
Martin Ruščanský
Martin Sisák
Martin Sisák
Matej Petuš
Matej Petuš
Ondrej Šarník
Ondrej Šarník
Pavol Ištok
Pavol Ištok
Richard Dubovický
Richard Dubovický

Kandidáti a kandidátky do miestnych a obecných zastupiteľstiev

Adela Striežovská
Adela Striežovská
Anton Mikloš
Anton Mikloš
Anton Sčerba
Anton Sčerba
Barbora Kuzmová
Barbora Kuzmová
Beáta Lechová
Beáta Lechová
Branislav Koblík
Branislav Koblík
Daniel Cingeľ
Daniel Cingeľ
Daniela Mitrovská
Daniela Mitrovská
Darina Luščíková
Darina Luščíková
Dávid Sirý
Dávid Sirý
Erika Vicianová
Erika Vicianová
Ivan Rohář
Ivan Rohář
Ivana Gabániová
Ivana Gabániová
Ján Bily
Ján Bily
Ján Bombár
Ján Bombár
Ján Sidorjak
Ján Sidorjak
Ján Vohár
Ján Vohár
Jana Fejerčáková
Jana Fejerčáková
Jarmila Horochoničová
Jarmila Horochoničová
Jaroslav Liga
Jaroslav Liga
Jozef Bombár
Jozef Bombár
Jozef Čiernik
Jozef Čiernik
Jozef Hrinko
Jozef Hrinko
Jozef Leškanič
Jozef Leškanič
Jozef Leškovský
Jozef Leškovský
Jozef Lipnický
Jozef Lipnický
Ladislav Lazar
Ladislav Lazar
Lenka Tomková
Lenka Tomková
Ľubomír Greňa
Ľubomír Greňa
Lukáš Bažík
Lukáš Bažík
Magdaléna Kolegová
Magdaléna Kolegová
Marek Bily
Marek Bily
Mária Labašová
Mária Labašová
Marián Radvák
Marián Radvák
Matúš Semančík
Matúš Semančík
Michal Ivančo
Michal Ivančo
Milan Bily
Milan Bily
Milan Maguľak
Milan Maguľak
Milena Ferencová
Milena Ferencová
Miroslav Mirga
Miroslav Mirga
Patrik Lauf
Patrik Lauf
Pavol Dráb
Pavol Dráb
Peter Višňovský
Peter Višňovský
Róbert Džunda
Róbert Džunda
Slavka Birošíková
Slavka Birošíková
Slavomír Cina
Slavomír Cina
Slavomír Sivák
Slavomír Sivák
Štefan Litvin
Štefan Litvin
Václav Papež
Václav Papež
Václav Prusák
Václav Prusák
Vilian Dargaj
Vilian Dargaj
Zdenko Bohata
Zdenko Bohata
Zuzana Horanská
Zuzana Horanská
Bratislavský kraj Trnavský kraj Trenčiansky kraj Nitriansky kraj Žilinský kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj