Kristína Bolemanová | dasato.sk
Kristína Bolemanová

Kristína Bolemanová

Trnava

 

Volám sa Kristína Bolemanová (rod. Balúnová). Som rodená Modrančanka, žena, mama a aktívna občianka, ktorej záleží na tom, ako to tu vyzerá a ako sa nám tu žije. 

 

Kandidujem na poslankyňu za MODRANKU A VÚC TRNAVA, pretože podobný domov, aký som si tu našla ja, chcem dať i našim deťom a novým obyvateľom Trnavského kraja. 

 

Po ôsmych rokoch v zahraničí som sa pred dvoma rokmi rozhodla vrátiť sa domov do Trnavy, založiť si tu rodinu a prežiť svoj život v krajine, kam patrím. V súčasnosti pracujem ako konzultantka pre Trnavský samosprávny kraj v oblasti participatívneho rozpočtu a občianskej spoločnosti. Som spoluzakladateľkou ekologického občianskeho združenia ‘les i more‘, a dobrovoľníčkou a tanečnou trénerkou detí pochádzajúcich zo znevýhodneného prostredia v Nízkoprahovom centre Mak Trnava.

 

Som jednou z Vás a tak ako Vám i mne záleží na napredovaní nášho mesta. Preto Vás pozývam spolupodieľať sa na zmenách, ktoré zmenia náš život k lepšiemu. Nech budúce generácie nemusia odchádzať do zahraničia za lepším životom, ale nájdu ho tu, doma.